-25%

Гальмівні колодки Nissan:Primastar ,Interstar /Opel:Vivaro /Renault:Espace ,Trafic (0252309918 MEYLE)
1 842 ₴
1 381,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252309918
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252309918
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : GRE7701054771,93173641,7701054771,6025407835,4106000QAE,4106000Q1F,4414021,4414519,93173641,9199257,1605198,93192063,1605215,7701054771
Аналоги производителей (кроссы): 05P869,BP2866,P56061,209018,LP1695,37287,FVR1515,1263601910,GDB1478,283410,2309902
Применяемость на такие авто:
Nissan:Primastar,Interstar
Opel:Vivaro
Renault:Espace,Trafic
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : GRE7701054771,93173641,7701054771,6025407835,4106000QAE,4106000Q1F,4414021,4414519,93173641,9199257,1605198,93192063,1605215,7701054771
Аналоги производителей (кроссы): 05P869,BP2866,P56061,209018,LP1695,37287,FVR1515,1263601910,GDB1478,283410,2309902
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 230 9918 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина (мм) | 144.9 |
| Высота [мм] | 62.4 |
| Толщина [мм] | 17.7 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Тормозная система | TRW |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Nissan:Primastar,Interstar
Opel:Vivaro
Renault:Espace,Trafic
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252309918 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 144.9 мм |
| Висота | 62.4 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Trafic, Primastar, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381,50 ₴
