-25%

Гальмівні колодки Skoda:Fabia /Volkswagen:Polo (1639378680 EUROREPAR)
1 486 ₴
1 114,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1639378680
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки EUROREPAR 1639378680
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6RU698151,6RU698151A,6RU698151B
Аналоги производителей (кроссы): 0986424364,GDB2027,1553.00,1163609910,LP2444,2568101,2155300,05P1795,FDB4590,182110,RD.25681STD
Применяемость на такие авто:
Skoda:Fabia
Volkswagen:Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6RU698151,6RU698151A,6RU698151B
Аналоги производителей (кроссы): 0986424364,GDB2027,1553.00,1163609910,LP2444,2568101,2155300,05P1795,FDB4590,182110,RD.25681STD
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1639378680 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E9 90R-02A0899/3589 |
| Тормозная система | TRW |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Сторона установки | передний мост |
| Толщина 1 [мм] | 18 |
| Высота 1 [мм] | 52.2 |
| Ширина 1 [мм] | 131 |
Применяемость на такие авто:
Skoda:Fabia
Volkswagen:Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1639378680 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114,50 ₴
