-25%

Гальмівний барабан Audi:80B3 ,90 ,COUPE (1155231108 MEYLE)
2 601 ₴
1 950,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1155231108
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозной барабан MEYLE 1155231108
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 893501615
Аналоги производителей (кроссы): 0986477016,5020-0001
Применяемость на такие авто:
Audi:80B3,90,COUPE
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 893501615
Аналоги производителей (кроссы): 0986477016,5020-0001
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 1155231108 |
| Сторона установки | задний мост |
| Наружн. диаметр торм. барабана (мм) | 262 |
| Внутрен. диаметр торм. барабан [мм] | 200 |
| Макс. размер расточки тормозного барабана [мм] | 201 |
| Внутрен. высота торм. барабана [мм] | 52 |
| Общ. высота торм. барабана [мм] | 80.5 |
| Диаметр центрирования [мм] | 50.3 |
| Фаска 2 [мм] | 108 |
| Количество отверстий | 4 |
| Необходимое количество | 2 |
Применяемость на такие авто:
Audi:80B3,90,COUPE
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1155231108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр барабана | 262 мм |
| Внутрішня висота барабану | 52 мм |
| Висота | 80.5 мм |
| Діаметр отвору маточини | 50.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950,75 ₴
