-25%

Гальмівний диск Dacia:Duster /Renault:Fluence ,Laguna ,Megane ,Scenic ,GrandScenic ,Duster ,Kaptur (16155210040 MEYLE)
2 426 ₴
1 819,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16155210040
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозной диск MEYLE 16155210040OEM артикулы запчасти :402060010R,402064151R,402063793R,8660001232,402064151R,402063793R,402060010R,8660001232,402069741R,4020600Q0L,4020600Q1B,402060010RАналоги производителей (кроссы): 0986479553,DF6072,R1036V,470.2433.20,8DD355116-151,92195505,BG4265,ADR164302,09.A727.11,30625,32089
Применяемость на такие марки авто:
Dacia:Duster
Renault:Fluence,Laguna,Megane,Scenic,GrandScenic,Duster,KapturДля подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - просьба обращаться к нам за консультацией и проверкой
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 16-15 521 0040 |
| Сторона установки | Передние |
| ∅ отверстия болт крепления колеса [мм] | 15.8 |
| Минимальная толщина [мм] | 21.8 |
| Наружный диаметр [мм] | 280 |
| Высота [мм] | 44 |
| Количество отверстий | 5 |
| Необходимое количество | 2 |
| Диаметр центрирования [мм] | 68 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Толщина тормозного диска (мм) | 24 |
| Тип тормозного диска | вентилируемый |
Dacia:Duster
Renault:Fluence,Laguna,Megane,Scenic,GrandScenic,Duster,KapturДля подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - просьба обращаться к нам за консультацией и проверкой
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16155210040 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Express, Duster, Scenic, Megane, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819,50 ₴
