-25%

Гальмівний диск Ford:Fiesta ,Focus ,Fusion ,KA /Mazda:2 ,121 (7155217002 MEYLE)
1 544 ₴
1 158 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7155217002
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозной диск MEYLE 7155217002
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : DD633325XA,DD633325X,DD593325X,DD323325X,98AX1125BF,98AG1125EB,98AG1125EA,98AG1125E1B,98AB1125DC,98AB1125D1E,98AB1125BE,98AB1125BD,98AB1125BC,4077455,3573537,3555344,3049893
Аналоги производителей (кроссы): 0986479R64,0986478892,24012201721,DF4036,09.7806.1X,09.7806.75,23-0476C,ADM54281,DDF1072,ADM54391,50302
Применяемость на такие авто:
Ford:Fiesta,Focus,Fusion,KA
Mazda:2,121
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : DD633325XA,DD633325X,DD593325X,DD323325X,98AX1125BF,98AG1125EB,98AG1125EA,98AG1125E1B,98AB1125DC,98AB1125D1E,98AB1125BE,98AB1125BD,98AB1125BC,4077455,3573537,3555344,3049893
Аналоги производителей (кроссы): 0986479R64,0986478892,24012201721,DF4036,09.7806.1X,09.7806.75,23-0476C,ADM54281,DDF1072,ADM54391,50302
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 7155217002 |
| Сторона установки | Передние |
| Наружный диаметр [мм] | 258 |
| Высота [мм] | 43.4 |
| Толщина тормозного диска (мм) | 22 |
| Минимальная толщина [мм] | 20 |
| Диаметр центрирования [мм] | 63.5 |
| Фаска 2 [мм] | 108 |
| ∅ отверстия болт крепления колеса [мм] | 13.7 |
| Количество отверстий | 4 |
| Тип тормозного диска | вентилируемый |
| Необходимое количество | 2 |
Применяемость на такие авто:
Ford:Fiesta,Focus,Fusion,KA
Mazda:2,121
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 7155217002 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 43.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴
