
Гальмівні колодки Opel:Astra ,Insignia ,Zafira /SAAB:95 (0252441219w MEYLE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0252441219w
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки MEYLE 0252441219w
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 22959104,1605434,1605232,13237751,1605317,1605265,1605186
Аналоги производителей (кроссы): 0986494275,22-0842-0,16892,BP3377,LP2081,1263602410,2441201,FDB4208,ADW194202,181913,209196
Применяемость на такие авто:
Opel:Astra,Insignia,Zafira
SAAB:95
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 22959104,1605434,1605232,13237751,1605317,1605265,1605186
Аналоги производителей (кроссы): 0986494275,22-0842-0,16892,BP3377,LP2081,1263602410,2441201,FDB4208,ADW194202,181913,209196
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 244 1219/W |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина (мм) | 142 |
| Высота [мм] | 66.7 |
| Толщина [мм] | 19.1 |
| Количество датчиков износа [на ось] | 2 |
| Датчик износа | с звуковым предупреждением износа |
| Тормозная система | Mando |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Opel:Astra,Insignia,Zafira
SAAB:95
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252441219w |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 66.7 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, Cascada, Zafira, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
