-25%

Підшипник маточини Audi:80B4 ,A4B5 /Volkswagen:Passat (54070038601 VIKA)
796 ₴
597 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54070038601
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы VIKA 54070038601
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : V03940001AP004,8D0407625A,893407625C,893407625
Аналоги производителей (кроссы): 1004070019,1004070032,1004070038,713610080,1141200300,R157.08,1141302410,05222,1141201200,1141301210,1141401800
Применяемость на такие авто:
Audi:80B4,A4B5
Volkswagen:Passat
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : V03940001AP004,8D0407625A,893407625C,893407625
Аналоги производителей (кроссы): 1004070019,1004070032,1004070038,713610080,1141200300,R157.08,1141302410,05222,1141201200,1141301210,1141401800
| Производитель | VIKA (Тайвань) |
| Каталожный номер | 54070038601 |
| Наружный диаметр [мм] | 75 |
| Ширина (мм) | 37 |
| Вес [кг] | 0.66 |
| Необходимое количество | 2 |
| Внутренний диаметр | 39 |
| Конструкция подшипника | радиально-упорный шариковый подшибник |
| Сторона установки | передний мост |
Применяемость на такие авто:
Audi:80B4,A4B5
Volkswagen:Passat
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | 54070038601 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴
