
Підшипник маточини Audi:A3 ,TT /Seat:Leon ,Toledo /Skoda:Octavia /Volkswagen:Bora ,Golf ,NEWBeetle
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: w413093
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ступицы DENCKERMANN w413093
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1J0598625,1J0498625,1J0407625
Аналоги производителей (кроссы): 1004070048,VKBA3455,30914250,VO-WB-11032,200009,1004980048,713610020,1141300210,2501-3455,14250,R157.22
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,TT
Seat:Leon,Toledo
Skoda:Octavia
Volkswagen:Bora,Golf,NEWBeetle
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1J0598625,1J0498625,1J0407625
Аналоги производителей (кроссы): 1004070048,VKBA3455,30914250,VO-WB-11032,200009,1004980048,713610020,1141300210,2501-3455,14250,R157.22
| Производитель | DENCKERMANN (Польша) |
| Каталожный номер | W413093 |
| Сторона установки | передний мост |
| Наружный диаметр [мм] | 74 |
| Внутренний диаметр | 40 |
| Ширина (мм) | 40 |
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,TT
Seat:Leon,Toledo
Skoda:Octavia
Volkswagen:Bora,Golf,NEWBeetle
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | w413093 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
