-25%

Підшипник маточини Skoda:Favorit ,Felicia /Volkswagen:Caddy (08981 OSSCA)
778 ₴
583,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08981
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы OSSCA 08981
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6U0407625A,6U0407625,6U0498003,PLC1512
Аналоги производителей (кроссы): 1004070080,VO-WB-11551,200173,30040,1141200700,H1S000BTA,713614030,GK3441,VKBA3441,LO03441,801543
Применяемость на такие авто:
Skoda:Favorit,Felicia
Volkswagen:Caddy
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6U0407625A,6U0407625,6U0498003,PLC1512
Аналоги производителей (кроссы): 1004070080,VO-WB-11551,200173,30040,1141200700,H1S000BTA,713614030,GK3441,VKBA3441,LO03441,801543
| Производитель | OSSCA (Китай) |
| Каталожный номер | 08981 |
| Ширина (мм) | 37 |
| Внутренний диаметр | 35 |
| Наружный диаметр [мм] | 68 |
Применяемость на такие авто:
Skoda:Favorit,Felicia
Volkswagen:Caddy
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ossca |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 08981 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Felicia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583,50 ₴
