-25%

Сайлентблок задньої балки Audi:80B2 ,80B3 ,90 ,COUPE (1005110001 MEYLE)
278 ₴
208,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1005110001
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задней балки MEYLE 1005110001
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 811511247
Аналоги производителей (кроссы): 1006301,9001552,07620,30790015,829048110,1150102300,F8-1028,30790024,BG0603,10063,AU-BS017
Применяемость на такие авто:
Audi:80B2,80B3,90,COUPE
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 811511247
Аналоги производителей (кроссы): 1006301,9001552,07620,30790015,829048110,1150102300,F8-1028,30790024,BG0603,10063,AU-BS017
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 100 511 0001 |
| Сторона установки | Задние |
| Высота [мм] | 38 |
| Внутренний диаметр | 12 |
| Наружный диаметр [мм] | 41 |
Применяемость на такие авто:
Audi:80B2,80B3,90,COUPE
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1005110001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,50 ₴
