-25%

Сайлентблок важеля Audi:100C4 ,A6C4 (1004070013hd MEYLE)
293 ₴
219,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1004070013hd
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок рычага MEYLE 1004070013hd
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 4A0407181A
Аналоги производителей (кроссы): 1007901,32610001,07629,597059,829012410,1140201400,12.20.740,15407083,0101,BC0101,10079
Применяемость на такие авто:
Audi:100C4,A6C4
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 4A0407181A
Аналоги производителей (кроссы): 1007901,32610001,07629,597059,829012410,1140201400,12.20.740,15407083,0101,BC0101,10079
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 100 407 0013/HD |
| Сторона установки | Передние |
| Высота [мм] | 25 |
| Внутренний диаметр | 16 |
| Наружный диаметр [мм] | 62 |
Применяемость на такие авто:
Audi:100C4,A6C4
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1004070013hd |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,75 ₴
