-25%

Сайлентблок задньої балки Mercedes:EclassW124 (0140350001 MEYLE)
409 ₴
306,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0140350001
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задней балки MEYLE 0140350001
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : A1243527765,1243524165,1243527765
Аналоги производителей (кроссы): 1098501,05052,10790034,1350100500,2168,ME-BS042,02.32.011,9001622,00415900,0140350001/HD
Применяемость на такие авто:
Mercedes:EClassW124
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : A1243527765,1243524165,1243527765
Аналоги производителей (кроссы): 1098501,05052,10790034,1350100500,2168,ME-BS042,02.32.011,9001622,00415900,0140350001/HD
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 014 035 0001 |
| Сторона установки | Задние |
| Наружный диаметр [мм] | 47 |
| Высота [мм] | 30 |
| Внутренний диаметр | 14 |
Применяемость на такие авто:
Mercedes:EClassW124
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0140350001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306,75 ₴
