-25%

Сальник півосі Opel:Calibra ,Omega ,Senator ,Vectra (200758 TOPRAN)
433 ₴
324,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200758
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник полуоси TOPRAN 200758
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 406777,406728,24435952,0406777,0406728,90522524
Аналоги производителей (кроссы): 1232100400,190062010
Применяемость на такие авто:
Opel:Calibra,Omega,Senator,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 406777,406728,24435952,0406777,0406728,90522524
Аналоги производителей (кроссы): 1232100400,190062010
| Производитель | TOPRAN (Германия) |
| Каталожный номер | 200758 |
| Высота [мм] | 10 |
| Внутренний диаметр | 42 |
| Наружный диаметр [мм] | 72 |
| Материал | АСМ (полиакриловый каучук) |
Применяемость на такие авто:
Opel:Calibra,Omega,Senator,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topran |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200758 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,75 ₴
