
Гальмівні колодки Kia:Ceed ,Venga /Opel:Astra ,Combo ,Meriva ,Zafira (0252341715w MEYLE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0252341715w
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки MEYLE 0252341715w
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 95507655,93188727,93179164,93176118,93170602,93169143,583021PA30,1605995,1605967,1605625,1605128,1605122,1605086,58302A2A30,1605233
Аналоги производителей (кроссы): 1263700110,GDB1515,05P811,37296,71313,ADG042116,RD.3323.DB1515,0957.02,FDB1521,BG3406,C2X009ABE
Применяемость на такие авто:
Kia:Ceed,Venga
Opel:Astra,Combo,Meriva,Zafira
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 95507655,93188727,93179164,93176118,93170602,93169143,583021PA30,1605995,1605967,1605625,1605128,1605122,1605086,58302A2A30,1605233
Аналоги производителей (кроссы): 1263700110,GDB1515,05P811,37296,71313,ADG042116,RD.3323.DB1515,0957.02,FDB1521,BG3406,C2X009ABE
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 234 1715/W |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 95.5 |
| Высота [мм] | 42.5 |
| Толщина [мм] | 15.2 |
| Количество датчиков износа [на ось] | 2 |
| Датчик износа | с звуковым предупреждением износа |
| Тормозная система | TRW |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Kia:Ceed,Venga
Opel:Astra,Combo,Meriva,Zafira
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252341715w |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 95.5 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Pro Ceed, Ceed, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
