-25%

Гальмівні колодки Ford:Connect ,Tourneo /Nissan:Primera /Renault:Espace ,Laguna ,Megane (0252348216 MEYLE)
1 414 ₴
1 060,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252348216
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252348216
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 8671016711,44060AV725,440601689R,1360254,44060AV625,44060AV725,44060BA00F,44060BA00F,7701206609,7701207968,7701207996,440608281R,7701207767,8660004473,8671016680
Аналоги производителей (кроссы): 1263700610,05P815,37477,37216,05P1236,0252413716,71324,0986494528,0842.20,0986494032,RD.3323.DB1621
Применяемость на такие авто:
Ford:Connect,Tourneo
Nissan:Primera
Renault:Espace,Laguna,Latitude,Megane
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 8671016711,44060AV725,440601689R,1360254,44060AV625,44060AV725,44060BA00F,44060BA00F,7701206609,7701207968,7701207996,440608281R,7701207767,8660004473,8671016680
Аналоги производителей (кроссы): 1263700610,05P815,37477,37216,05P1236,0252413716,71324,0986494528,0842.20,0986494032,RD.3323.DB1621
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 234 8216 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 123 |
| Высота [мм] | 51.9 |
| Толщина [мм] | 16.5 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Ford:Connect,Tourneo
Nissan:Primera
Renault:Espace,Laguna,Latitude,Megane
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252348216 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Tourneo Connect, Primera, Megane, Transit Connect |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060,50 ₴
