
Гальмівні колодки Mercedes:SclassC215 ,SclassC216 ,CLS ,EclassW211 ,EclassW212 ,SclassW220 ,SclassW221
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0252333416
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки MEYLE 0252333416
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 0034205120,0044204420,0004230230,0054209320,0054209420,0074201020,0074206820,0054207920,0064200120
Аналоги производителей (кроссы): 1363701010,P50052,FDB1594,0986424699,50300,8DB355018-751,LP1868,233341651,2333403,05P1232,0986495248
Применяемость на такие авто:
Mercedes:SClassC215,SClassC216,CLS,EClassW211,EClassW212,SClassW220,SClassW221,SL
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 0034205120,0044204420,0004230230,0054209320,0054209420,0074201020,0074206820,0054207920,0064200120
Аналоги производителей (кроссы): 1363701010,P50052,FDB1594,0986424699,50300,8DB355018-751,LP1868,233341651,2333403,05P1232,0986495248
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 233 3416 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 141.2 |
| Высота 1 [мм] | 57.2 |
| Высота 2 [мм] | 59.4 |
| Толщина [мм] | 16.7 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
| Ширина 1 [мм] | 141.2 |
| Ширина 2 [мм] | 140.2 |
Применяемость на такие авто:
Mercedes:SClassC215,SClassC216,CLS,EClassW211,EClassW212,SClassW220,SClassW221,SL
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252333416 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
