-25%

Гальмівні колодки BMW:Z3E36 ,Z4E85 ,E36 ,E46 /Rover:75 /SAAB:95 (0252193417 MEYLE)
1 390 ₴
1 042,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252193417
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252193417
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 34211160340,34211160533,34211161455,34211164499,34211164501,34211165235,34216750190,34216761239,34216761241,34216778168,34212157574,34212157575,5058110,93194192,GBP90341AF
Аналоги производителей (кроссы): 1463600610,1463700210,36824,36678,0252328717,BP2415,1463700310,05P675,36908,37267,BP3051
Применяемость на такие авто:
BMW:Z3E36,Z4E85,E36,E46
Rover:75
SAAB:95
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 34211160340,34211160533,34211161455,34211164499,34211164501,34211165235,34216750190,34216761239,34216761241,34216778168,34212157574,34212157575,5058110,93194192,GBP90341AF
Аналоги производителей (кроссы): 1463600610,1463700210,36824,36678,0252328717,BP2415,1463700310,05P675,36908,37267,BP3051
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 219 3417 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 123.2 |
| Высота [мм] | 44.8 |
| Толщина [мм] | 17 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
BMW:Z3E36,Z4E85,E36,E46
Rover:75
SAAB:95
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252193417 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 123.2 мм |
| Висота | 44.8 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Rover, Saab, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042,50 ₴
