-25%

Гальмівні колодки BMW:E39 (0252167720 MEYLE)
2 035 ₴
1 526,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252167720
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252167720
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 34111163953,34111164330,34111164331,34116761277,34116761279,34111163387,34112157587,34112157588
Аналоги производителей (кроссы): 1463600710,05P649,FDB1073,301310,216771951,2167703,LP1608,LP1843,0986490640,0986424767,181296
Применяемость на такие авто:
BMW:E39
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 34111163953,34111164330,34111164331,34116761277,34116761279,34111163387,34112157587,34112157588
Аналоги производителей (кроссы): 1463600710,05P649,FDB1073,301310,216771951,2167703,LP1608,LP1843,0986490640,0986424767,181296
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 216 7720 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина 1 [мм] | 155.15 |
| Ширина 2 [мм] | 156.3 |
| Высота 1 [мм] | 63.6 |
| Высота 2 [мм] | 63.7 |
| Толщина [мм] | 19.6 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
BMW:E39
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252167720 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.7 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 526,25 ₴
