
Підшипник маточини Renault:19 ,21 ,Logan ,Clio ,Espace ,Kangoo ,Laguna ,Megane ,Scenic ,SanderoStepway
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: w413235
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ступицы DENCKERMANN w413235
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 7701464049,7701205779,6001547696,4021000QAA,4021000Q1D,7700822985
Аналоги производителей (кроссы): 16-141464049,RS1041,16-143090353,2501-3596,05528,CX101,R155.87,713630030,200815,201402,VKBA3596
Применяемость на такие авто:
Dacia:Sandero
Renault:19,21,Logan,Clio,Espace,Kangoo,Laguna,Megane,Scenic,SanderoStepway
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 7701464049,7701205779,6001547696,4021000QAA,4021000Q1D,7700822985
Аналоги производителей (кроссы): 16-141464049,RS1041,16-143090353,2501-3596,05528,CX101,R155.87,713630030,200815,201402,VKBA3596
| Производитель | DENCKERMANN (Польша) |
| Каталожный номер | W413235 |
| Сторона установки | передний мост |
| Ширина (мм) | 37.1 |
| Внутренний диаметр | 37 |
| Наружный диаметр [мм] | 72 |
Применяемость на такие авто:
Dacia:Sandero
Renault:19,21,Logan,Clio,Espace,Kangoo,Laguna,Megane,Scenic,SanderoStepway
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | w413235 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Espace, 19, Laguna, Rapid, Sandero, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
