
Підшипник маточини Citroën:Berlingo ,BX ,Xantia ,Xsara /Peugeot:205 ,206 ,306 ,309 ,405 ,406 ,Partner
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: w413063
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ступицы DENCKERMANN w413063
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 95619160,335016,330756,95496252,332635,332644,335033,95590022,96129301
Аналоги производителей (кроссы): 200013,11-140335016,R166.13,05543,2501-0915,01-242,H1C000BTA,VKBA915,62910224,62905543,713640180
Применяемость на такие авто:
Citroën:Berlingo,BX,Xantia,Xsara
Peugeot:205,206,306,309,405,406,Partner
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 95619160,335016,330756,95496252,332635,332644,335033,95590022,96129301
Аналоги производителей (кроссы): 200013,11-140335016,R166.13,05543,2501-0915,01-242,H1C000BTA,VKBA915,62910224,62905543,713640180
| Производитель | DENCKERMANN (Польша) |
| Каталожный номер | W413063 |
| Сторона установки | передний мост |
| Наружный диаметр [мм] | 82 |
| Внутренний диаметр | 42 |
| Ширина (мм) | 36 |
Применяемость на такие авто:
Citroën:Berlingo,BX,Xantia,Xsara
Peugeot:205,206,306,309,405,406,Partner
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | w413063 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Partner, 306, 206, BX, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, 405, 406 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
