-25%

Сальник півосі Citroën:C3 ,C4 ,C4PicassoI ,C4GrandPicassoI ,C5 ,C8 ,DS3 ,DS4 ,Jumpy (722331 TOPRAN)
313 ₴
234,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 722331
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник полуоси TOPRAN 722331
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 312164,312140
Аналоги производителей (кроссы): 20034245B,312164,20026877B,OS1409
Применяемость на такие авто:
Citroën:C3,C4,C4PicassoI,C4GrandPicassoI,C5,C8,CElysee,DS3,DS4,Jumpy,Xantia,Xsara
Peugeot:206,207,208,2008,301,306,307,308,406,407,806,807,Expert
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 312164,312140
Аналоги производителей (кроссы): 20034245B,312164,20026877B,OS1409
| Производитель | TOPRAN (Германия) |
| Каталожный номер | 722331 |
| Сторона установки | слева |
| Высота [мм] | 6.8 |
| Внутренний диаметр | 40 |
| Наружный диаметр [мм] | 54 |
| Материал | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Защита от пыли | с пылезащитным краем |
| Тип кручения | левой кручение |
Применяемость на такие авто:
Citroën:C3,C4,C4PicassoI,C4GrandPicassoI,C5,C8,CElysee,DS3,DS4,Jumpy,Xantia,Xsara
Peugeot:206,207,208,2008,301,306,307,308,406,407,806,807,Expert
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topran |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 722331 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Висота | 6.8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS3, 306, 307, 308, Jumpy, Xsara, C3, C4, C5, Expert, ZX, 406, 407, 206, 207, 208, C-Elysee, Xantia, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234,75 ₴
