-25%

Гальмівні колодки Audi:A4B9 ,A5 ,A6C8 ,A7 ,A8 ,Q5 ,Q7 /Volkswagen:Touareg (1675991080 EUROREPAR)
2 462 ₴
1 846,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1675991080
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки EUROREPAR 1675991080
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 22308,22309,4N0698451,80A698451B,8W0698451F,8W0698451G,8W0698451H,8W0698451J,8W0698451K,8W0698451L,8W0698451N,8W0698451P,8W0698451Q,8W0698451R,8W0698451S,8W0698451T
Аналоги производителей (кроссы): 2230801,FDB4617,22308.175.1,FDB4807,P85154,0986494833,ADV184259,2247148,2247123,8DB355024-791,GDB2132
Применяемость на такие авто:
Audi:A4B9,A5,A6C8,A7,A8,Q5,Q7
Volkswagen:Touareg
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 22308,22309,4N0698451,80A698451B,8W0698451F,8W0698451G,8W0698451H,8W0698451J,8W0698451K,8W0698451L,8W0698451N,8W0698451P,8W0698451Q,8W0698451R,8W0698451S,8W0698451T
Аналоги производителей (кроссы): 2230801,FDB4617,22308.175.1,FDB4807,P85154,0986494833,ADV184259,2247148,2247123,8DB355024-791,GDB2132
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1675991080 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E9 90R-02A0834/5017 |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Толщина 1 [мм] | 17.5 |
| Высота 1 [мм] | 59 |
| Ширина 1 [мм] | 129.2 |
Применяемость на такие авто:
Audi:A4B9,A5,A6C8,A7,A8,Q5,Q7
Volkswagen:Touareg
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1675991080 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 129.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 846,50 ₴
