
Гальмівні колодки Audi:A4B5 ,A4B6 ,A4B7 ,A6C4 ,A6C5 /Skoda:Superb /Volkswagen:Passat (66980008901 VIKA)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 66980008901
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки VIKA 66980008901
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : JZW698151N,8671019139,8671016625,4B0698151N,4B0698151J,4B0698151H,4B0698151B,4B0698151
Аналоги производителей (кроссы): 224742,1163602510,37156,05P1119,0252301820/W,GDB1307,C1W027ABE,05P453,LP1672,BP3071,22-0314-0
Применяемость на такие авто:
Audi:A4B5,A4B6,A4B7,A6C4,A6C5
Skoda:Superb
Volkswagen:Passat
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : JZW698151N,8671019139,8671016625,4B0698151N,4B0698151J,4B0698151H,4B0698151B,4B0698151
Аналоги производителей (кроссы): 224742,1163602510,37156,05P1119,0252301820/W,GDB1307,C1W027ABE,05P453,LP1672,BP3071,22-0314-0
| Производитель | VIKA (Тайвань) |
| Каталожный номер | 66980008901 |
| Сторона установки | Передние |
| Толщина 1 [мм] | 19.5 |
| Толщина [мм] | 20.3 |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Высота [мм] | 74.2 |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | с аксессуарами |
| Датчик износа | без датчика износа |
Применяемость на такие авто:
Audi:A4B5,A4B6,A4B7,A6C4,A6C5
Skoda:Superb
Volkswagen:Passat
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | 66980008901 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
