-25%

Сайлентблок важеля Mercedes:190W201 ,CclassW202 ,CLK ,EclassW124 ,EclassW210 ,SL ,SLK (0140350014 MEYLE)
310 ₴
232,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0140350014
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок рычага MEYLE 0140350014
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : A1243523565,1243523565,1243500575
Аналоги производителей (кроссы): 2949001,829003610,11136,10790036,38MR0508,1003505,ME-BS040,ME-BS020,510431,14277AP,849701
Применяемость на такие авто:
Mercedes:190W201,CClassW202,CLK,EClassW124,EClassW210,SL,SLK
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : A1243523565,1243523565,1243500575
Аналоги производителей (кроссы): 2949001,829003610,11136,10790036,38MR0508,1003505,ME-BS040,ME-BS020,510431,14277AP,849701
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 014 035 0014 |
| Сторона установки | Задние |
| Высота [мм] | 38 |
| Внутренний диаметр | 11 |
| Наружный диаметр [мм] | 36 |
Применяемость на такие авто:
Mercedes:190W201,CClassW202,CLK,EClassW124,EClassW210,SL,SLK
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0140350014 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,50 ₴
