
Сайлентблок важеля Audi:A3 ,Q2 ,Q3 ,TT /Skoda:Octavia ,Superb ,Yeti ,Karoq (1004070086 MEYLE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1004070086
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок рычага MEYLE 1004070086
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 5Q0407182,1KD407182,1K0407182A,1K0407182,5Q0407182A
Аналоги производителей (кроссы): 2991601,30924390,24390,1140200200,JBU692,863631,B12229,017-05994,TD521W,201213,BC0220
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,Q2,Q3,TT
Seat:Alhambra,Altea,Ibiza,Leon,Toledo,Ateca
Skoda:Octavia,Superb,Yeti,Kodiaq,Karoq
Volkswagen:Beetle,Caddy,CC,Eos,Golf,Jetta,Passat,PassatUSA,Scirocco,Sharan,Tiguan,Touran,TRoc
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 5Q0407182,1KD407182,1K0407182A,1K0407182,5Q0407182A
Аналоги производителей (кроссы): 2991601,30924390,24390,1140200200,JBU692,863631,B12229,017-05994,TD521W,201213,BC0220
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 1004070086 |
| Сторона установки | Передние |
| Высота [мм] | 54 |
| Внутренний диаметр | 12 |
| Наружный диаметр [мм] | 40 |
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,Q2,Q3,TT
Seat:Alhambra,Altea,Ibiza,Leon,Toledo,Ateca
Skoda:Octavia,Superb,Yeti,Kodiaq,Karoq
Volkswagen:Beetle,Caddy,CC,Eos,Golf,Jetta,Passat,PassatUSA,Scirocco,Sharan,Tiguan,Touran,TRoc
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1004070086 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
