
Підшипник маточини Ford:Escort ,Fiesta ,Fusion ,KA ,Orion (7145020005 MEYLE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7145020005
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ступицы MEYLE 7145020005
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6485018,5024196,2S6J1K018AA,1208966,1146120,1141771,1088380,97FX1K018AA,2S611215AB,91AB1215AA
Аналоги производителей (кроссы): 3003341101,LO01432,200019,713678040,10-1105,05412,VKBA1432,70837,DAC3972-2RS,GK0736,70791
Применяемость на такие авто:
Ford:Escort,Fiesta,Fusion,KA,Orion
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6485018,5024196,2S6J1K018AA,1208966,1146120,1141771,1088380,97FX1K018AA,2S611215AB,91AB1215AA
Аналоги производителей (кроссы): 3003341101,LO01432,200019,713678040,10-1105,05412,VKBA1432,70837,DAC3972-2RS,GK0736,70791
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 714 502 0005 |
| Сторона установки | передняя ось. двусторонне |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | с дополнительными материалами |
| Внутренний диаметр | 39 |
| Наружный диаметр [мм] | 72 |
| Высота [мм] | 37 |
| Конструкция подшипника | шарикоподшипник |
Применяемость на такие авто:
Ford:Escort,Fiesta,Fusion,KA,Orion
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 7145020005 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fusion, Orion, Puma, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
