-25%

Радіатор охолодження Dacia:Sandero ,Solenza /Renault:Logan ,Clio ,Kangoo ,Megane ,Scenic (639371 NISSENS)
2 751 ₴
2 063,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 639371
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения NISSENS 639371OEM артикулы запчасти :8200049077,7701352896,7701352603,7700838134,7700836301,2140000QAZ,2140000QA0,6001546190,2140000QA0,6001546190,2140000QA0,6001546190Аналоги производителей (кроссы): 30215,70208,58023,04-815,109400,TP.15.63.9371,LRcRELo04334,D7R003TT,43002197,6042A1,231378
Применяемость на такие марки авто:
Dacia:Sandero,Solenza
Renault:Logan,Clio,Kangoo,Megane,ScenicДля подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - просьба обращаться к нам за консультацией и проверкой
| Производитель | NISSENS (Дания) |
| Каталожный номер | 639371 |
| Размеры радиатора | 430-349-23 |
| Длина сети [мм] | 427 |
| Ширина сети [мм] | 378 |
| Глубина сети [мм] | 23 |
| Материал ребра охлаждения | алюминий |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без рамы |
| Материал бачка (радиатор) | полимерный материал |
| Конструкция радиатора | Ребра охлаждения присоединены механически |
Dacia:Sandero,Solenza
Renault:Logan,Clio,Kangoo,Megane,ScenicДля подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - просьба обращаться к нам за консультацией и проверкой
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 639371 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 063,25 ₴
