-25%

Сайлентблок важеля Dacia:Duster /Renault:Duster (16146100026 MEYLE)
510 ₴
382,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16146100026
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок рычага MEYLE 16146100026
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 545602788R,545019969R,545016746R,545011697R,545006542R,545001535R,545000138R
Аналоги производителей (кроссы): 30898,16-160100015,RE-SB-10477,16166100009,30DC1004,30DC1005,825034010,3912201,10DC1005,97-09536,97-09537
Применяемость на такие авто:
Dacia:Duster
Renault:Duster
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 545602788R,545019969R,545016746R,545011697R,545006542R,545001535R,545000138R
Аналоги производителей (кроссы): 30898,16-160100015,RE-SB-10477,16166100009,30DC1004,30DC1005,825034010,3912201,10DC1005,97-09536,97-09537
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 16-14 610 0026 |
| Сторона установки | передний мост слева передний мост справа спереди сзади |
| Высота [мм] | 45 |
| Внутренний диаметр | 14 |
| Наружный диаметр [мм] | 37 |
Применяемость на такие авто:
Dacia:Duster
Renault:Duster
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16146100026 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382,50 ₴
