-25%

Гальмівні колодки Hyundai:Coupe ,Sonata ,Tucson ,Elantra /Kia:Magentis ,Soul ,Sportage (1617263680 EUROREPAR)
1 848 ₴
1 386 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1617263680
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки EUROREPAR 1617263680
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 581011FA50,581011FE00,581012CA11,581012CA20,581012EA10,581012EA11,581012EA20,581012EA21,581012GB00,581012HA00,581012HA10,5810138A80,5810138A81,581013KA40,581011FA50,581011FE00
Аналоги производителей (кроссы): 3563600210,5000-1733,RD.3323.DB3352,05P1369,0986424815,50H10,3563601110,BP3146,22-0503-0,ADG04233,GDB3352
Применяемость на такие авто:
Hyundai:Coupe,Sonata,Tucson,Elantra
Kia:Magentis,Soul,Sportage
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 581011FA50,581011FE00,581012CA11,581012CA20,581012EA10,581012EA11,581012EA20,581012EA21,581012GB00,581012HA00,581012HA10,5810138A80,5810138A81,581013KA40,581011FA50,581011FE00
Аналоги производителей (кроссы): 3563600210,5000-1733,RD.3323.DB3352,05P1369,0986424815,50H10,3563601110,BP3146,22-0503-0,ADG04233,GDB3352
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1617263680 |
| Датчик износа | вкл. датчик износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E9 90R-01899/1088 |
| Тормозная система | MANDO |
| Количество датчиков износа [на ось] | 2 |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Толщина 1 [мм] | 17 |
| Высота 1 [мм] | 60 |
| Ширина 1 [мм] | 131 |
Применяемость на такие авто:
Hyundai:Coupe,Sonata,Tucson,Elantra
Kia:Magentis,Soul,Sportage
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1617263680 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Magentis, Sonata, Soul, Tucson, Elantra, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴
