-25%

Гальмівні колодки Fiat:Talento /Nissan:Primastar /Opel:Vivaro /Renault:Trafic (b110870 DENCKERMANN)
1 240 ₴
930 ₴
- Готово до відправки
- Код: b110870
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки DENCKERMANN b110870
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 93173646,9199266,9199262,7D0698451E,7D0698451A,7701054772,7701050918,4414520,4414029,44060AAQAF,4406000QAF
Аналоги производителей (кроссы): 410035,1163706110,0252398017,SB23980,BP2866,0252322417,LP1745,C2R011ABE,37118,37288,420107
Применяемость на такие авто:
Fiat:Talento
Nissan:Primastar
Opel:Vivaro
Renault:Trafic
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 93173646,9199266,9199262,7D0698451E,7D0698451A,7701054772,7701050918,4414520,4414029,44060AAQAF,4406000QAF
Аналоги производителей (кроссы): 410035,1163706110,0252398017,SB23980,BP2866,0252322417,LP1745,C2R011ABE,37118,37288,420107
| Производитель | DENCKERMANN (Польша) |
| Каталожный номер | B110870 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 94.8 |
| Высота [мм] | 57.3 |
| Толщина [мм] | 16 |
| Тормозная система | LUCAS-GIRLING |
Применяемость на такие авто:
Fiat:Talento
Nissan:Primastar
Opel:Vivaro
Renault:Trafic
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | b110870 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 94.7 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 57.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴
