-25%

Гальмівні колодки Fiat:Talento /Nissan:Primastar /Opel:Vivaro /Renault:Trafic (0252398017 MEYLE)
1 456 ₴
1 092 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252398017
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252398017
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 4406000QAF,4406000QAF,4406000Q2E,4414520,4414029,93173646,9199262,1605199,93192389,1605217,7701054772,7701050918,440607091R,8671016185
Аналоги производителей (кроссы): 410035,SB23980,BP2866,LP1745,C2R011ABE,37287,37288,259130,FVR1516,2398001,GDB1479
Применяемость на такие авто:
Fiat:Talento
Nissan:Primastar
Opel:Vivaro
Renault:Trafic
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 4406000QAF,4406000QAF,4406000Q2E,4414520,4414029,93173646,9199262,1605199,93192389,1605217,7701054772,7701050918,440607091R,8671016185
Аналоги производителей (кроссы): 410035,SB23980,BP2866,LP1745,C2R011ABE,37287,37288,259130,FVR1516,2398001,GDB1479
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 239 8017 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 94.8 |
| Высота [мм] | 57.3 |
| Толщина [мм] | 16.7 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Тормозная система | TRW |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Fiat:Talento
Nissan:Primastar
Opel:Vivaro
Renault:Trafic
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252398017 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 94.8 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴
