
Гальмівні колодки Peugeot:406 ,605 ,607 (1617253280 EUROREPAR)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1617253280
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки EUROREPAR 1617253280
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 425130,425193,425208,425266
Аналоги производителей (кроссы): 420016,C2P002ABE,0252127817/W,223731,4163701410,FDB1415,0986494055,2190403,0321.02,301063,301062
Применяемость на такие авто:
Peugeot:406,605,607
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 425130,425193,425208,425266
Аналоги производителей (кроссы): 420016,C2P002ABE,0252127817/W,223731,4163701410,FDB1415,0986494055,2190403,0321.02,301063,301062
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1617253280 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E11 90R-01769/7221 |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Толщина 1 [мм] | 16.5 |
| Высота 1 [мм] | 57.6 |
| Ширина 1 [мм] | 63.8 |
Применяемость на такие авто:
Peugeot:406,605,607
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1617253280 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 63.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406, 605, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
