-25%

Гальмівний барабан Audi:80B2 ,COUPE /Skoda:Felicia /Volkswagen:Caddy ,Golf ,Passat ,Polo ,Vento (1155231015 MEYLE)
2 417 ₴
1 812,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1155231015
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозной барабан MEYLE 1155231015
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6U0501615B,1H0501615A,191501615A
Аналоги производителей (кроссы): 6425.00,C6W007ABE,7D0244,642500,14060,PB6059,65010020801,65011092601,0986477041,BF310,2325-S
Применяемость на такие авто:
Audi:80B2,COUPE
Seat:Cordoba,Ibiza,Toledo
Skoda:Felicia
Volkswagen:Caddy,Golf,Passat,Polo,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6U0501615B,1H0501615A,191501615A
Аналоги производителей (кроссы): 6425.00,C6W007ABE,7D0244,642500,14060,PB6059,65010020801,65011092601,0986477041,BF310,2325-S
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 1155231015 |
| Сторона установки | задний мост |
| Наружн. диаметр торм. барабана (мм) | 240 |
| Внутрен. диаметр торм. барабан [мм] | 200 |
| Макс. размер расточки тормозного барабана [мм] | 201 |
| Внутрен. высота торм. барабана [мм] | 50 |
| Общ. высота торм. барабана [мм] | 82.2 |
| Диаметр центрирования [мм] | 50.3 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Количество отверстий | 4 |
| Необходимое количество | 2 |
Применяемость на такие авто:
Audi:80B2,COUPE
Seat:Cordoba,Ibiza,Toledo
Skoda:Felicia
Volkswagen:Caddy,Golf,Passat,Polo,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1155231015 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр барабана | 240 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Висота | 82.2 мм |
| Діаметр отвору маточини | 50.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Coupe, Felicia, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812,75 ₴
