-25%

Гальмівний барабан Chevrolet:Lacetti /Daewoo:Espero ,Lanos ,Nexia ,Nubira (6155236002 MEYLE)
1 492 ₴
1 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6155236002
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозной барабан MEYLE 6155236002
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 96175281,95175281,91024352,90168958,568057,0568057
Аналоги производителей (кроссы): 7D0138,5020-0013,14.4719.10,J3400900,259905,BF102,24022000012,TF051231,DB4002,PB6002,0986477018
Применяемость на такие авто:
Chevrolet:Lacetti
Daewoo:Espero,Lanos,Nexia,Nubira
Opel:Astra,Ascona,Kadett,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 96175281,95175281,91024352,90168958,568057,0568057
Аналоги производителей (кроссы): 7D0138,5020-0013,14.4719.10,J3400900,259905,BF102,24022000012,TF051231,DB4002,PB6002,0986477018
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 615 523 6002 |
| Сторона установки | задний мост |
| Наружн. диаметр торм. барабана (мм) | 242 |
| Внутрен. диаметр торм. барабан [мм] | 200 |
| Макс. размер расточки тормозного барабана [мм] | 201 |
| Внутрен. высота торм. барабана [мм] | 53 |
| Общ. высота торм. барабана [мм] | 67 |
| Диаметр центрирования [мм] | 57 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Количество отверстий | 4 |
| Необходимое количество | 2 |
Применяемость на такие авто:
Chevrolet:Lacetti
Daewoo:Espero,Lanos,Nexia,Nubira
Opel:Astra,Ascona,Kadett,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 6155236002 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр барабана | 242 мм |
| Внутрішня висота барабану | 53 мм |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр отвору маточини | 57 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Lacetti, Nubira, Kadett, Vectra, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴
