
Гальмівні колодки Citroën:C4 /Mitsubishi:ASX ,Lancer ,Outlander ,Pajero /Peugeot:4007 ,4008 (0252358216 MEYLE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0252358216
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки MEYLE 0252358216
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 425391,425448,425390,1611838980,1617265280,4605A448,4605A487,4605A502,4605A447,MN102628,MR510544,68020256AA,68028671AA,2AMV4671AA,V2011271AA
Аналоги производителей (кроссы): BP2965,0986424717,C25010ABE,4163700310,37199,SP2076,0803.02,0986424814,ADC44259,235821551,16583
Применяемость на такие авто:
Citroën:C4,Ccrosser
Dodge:Avenger,Caliber
Jeep:Compass,Patriot
Mitsubishi:ASX,Grandis,Lancer,Outlander,Pajero
Peugeot:4007,4008
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 425391,425448,425390,1611838980,1617265280,4605A448,4605A487,4605A502,4605A447,MN102628,MR510544,68020256AA,68028671AA,2AMV4671AA,V2011271AA
Аналоги производителей (кроссы): BP2965,0986424717,C25010ABE,4163700310,37199,SP2076,0803.02,0986424814,ADC44259,235821551,16583
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 235 8216 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина 1 [мм] | 111.3 |
| Ширина 2 [мм] | 91 |
| Высота 1 [мм] | 44.8 |
| Высота 2 [мм] | 44.9 |
| Толщина [мм] | 16 |
| Датчик износа | без датчика износа |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Citroën:C4,Ccrosser
Dodge:Avenger,Caliber
Jeep:Compass,Patriot
Mitsubishi:ASX,Grandis,Lancer,Outlander,Pajero
Peugeot:4007,4008
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252358216 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 111.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 91 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.9 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, C-Crosser, Outlander, Pajero, Sebring, 4007, 4008, Patriot, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
