-25%

Сайлентблок задньої балки Opel:Ascona ,Kadett ,Vectra (6140400004 MEYLE)
411 ₴
308,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6140400004
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задней балки MEYLE 6140400004
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 90189050,402642,0402642
Аналоги производителей (кроссы): OP-SB-4068,40790008,04305,2356501,829046410,ADG080253,1250100100,21652298,2307-0150,OP-BS056,16849AP
Применяемость на такие авто:
Opel:Ascona,Kadett,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 90189050,402642,0402642
Аналоги производителей (кроссы): OP-SB-4068,40790008,04305,2356501,829046410,ADG080253,1250100100,21652298,2307-0150,OP-BS056,16849AP
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 614 040 0004 |
| Сторона установки | Задние |
| Высота [мм] | 75 |
| Внутренний диаметр | 12 |
| Наружный диаметр [мм] | 48 |
Применяемость на такие авто:
Opel:Ascona,Kadett,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 6140400004 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Ascona, Kadett |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,25 ₴
