
Підшипник маточини Opel:Ascona ,Combo ,Corsa ,Kadett ,Rekord ,Vectra ,Tigra (202431 TOPRAN)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202431
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ступицы TOPRAN 202431
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 90486463,90005147,1603193,1603065
Аналоги производителей (кроссы): OP-WB-11084,06507,200005,2501-0944,R153.07,6141600000,1241300110,VKBA944,40850002,713644510,Q1270932
Применяемость на такие авто:
Opel:Ascona,Combo,Corsa,Kadett,Rekord,Vectra,Tigra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 90486463,90005147,1603193,1603065
Аналоги производителей (кроссы): OP-WB-11084,06507,200005,2501-0944,R153.07,6141600000,1241300110,VKBA944,40850002,713644510,Q1270932
| Производитель | TOPRAN (Германия) |
| Каталожный номер | 202431 |
| Наружный диаметр 1 [мм] | 40 |
| Внутренний диаметр 1(мм) | 17 |
| Ширина 1 [мм] | 15 |
| Наружный диаметр 2 [мм] | 50 |
| Внутренний диаметр 2 (мм) | 29 |
| Ширина 2 [мм] | 15 |
| Полный комплект | 2 |
| Количество на ось | с уплотнительным кольцом вала |
Применяемость на такие авто:
Opel:Ascona,Combo,Corsa,Kadett,Rekord,Vectra,Tigra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topran |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 202431 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр центрувального виступу | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Tigra, Corsa, Kadett, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
