-25%

Підшипник маточини Audi:A3 ,TT /Seat:Leon ,Toledo /Skoda:Octavia /Volkswagen:Bora ,Golf ,NEWBeetle (1004070048 MEYLE)
996 ₴
747 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1004070048
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы MEYLE 1004070048
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1J0407625
Аналоги производителей (кроссы): VKBA3455,VO-WB-11032,713610020,1141300210,2501-3455,14250,GK3455,GK3455A,10-1173,VKBA1950,1141200100
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,TT
Seat:Leon,Toledo
Skoda:Octavia
Volkswagen:Bora,Golf,NEWBeetle
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1J0407625
Аналоги производителей (кроссы): VKBA3455,VO-WB-11032,713610020,1141300210,2501-3455,14250,GK3455,GK3455A,10-1173,VKBA1950,1141200100
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 100 407 0048 |
| Альтернативный ремкомплект | 100 498 0048 |
| Сторона установки | передний мост |
| Внутренний диаметр | 40 |
| Наружный диаметр [мм] | 74 |
| Высота [мм] | 39.9 |
| Конструкция подшипника | шарикоподшипник |
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,TT
Seat:Leon,Toledo
Skoda:Octavia
Volkswagen:Bora,Golf,NEWBeetle
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1004070048 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Висота | 39.9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴
