
Радиатор охлаждения Seat:Alhambra /Volkswagen:Sharan ,Tiguan (701728 VALEO)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 701728
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радиатор охлаждения VALEO 701728
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
5N0121253P / 5N0121253M / 5N0121253L / 5N0121253F
Аналоги производителей (кроссы):
1114208500 / 11211818201 / D7W059TT / 58002324 / 65015 / 58464 / LRc18N5 / CR2032000S / 1740-0036 / PL453007 / 955208A1
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
SEAT : Alhambra
VOLKSWAGEN : Sharan / Tiguan
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
5N0121253P / 5N0121253M / 5N0121253L / 5N0121253F
Аналоги производителей (кроссы):
1114208500 / 11211818201 / D7W059TT / 58002324 / 65015 / 58464 / LRc18N5 / CR2032000S / 1740-0036 / PL453007 / 955208A1
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | VALEO (Франция) |
| Каталожный номер | 701728 |
| Вес [кг] | 5.27 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
SEAT : Alhambra
VOLKSWAGEN : Sharan / Tiguan
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 701728 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Valeo |
| Ширина ядра радіатора | 446 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Конструктивні особливості | Без ковпачка |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
