-25%

Ролик натяжитель ремня генератора Audi:A4B5 ,A4B6 ,A6C4 ,A6C5 /Skoda:Superb /Volkswagen:Passat (8325 CAFFARO)
840 ₴
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8325
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжитель ремня генератора CAFFARO 8325
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
58260511 / 058260511
Аналоги производителей (кроссы):
E2W5464BTA / 0-N1317 / RT1133 / 30030029 / RSA30910 / 1014-0309 / 25500511CD / 07.19.153 / E3W0021BTA / T1000 / VKMA31128
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A4B5 / A4B6 / A6C4 / A6C5
SKODA : Superb
VOLKSWAGEN : Passat
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
58260511 / 058260511
Аналоги производителей (кроссы):
E2W5464BTA / 0-N1317 / RT1133 / 30030029 / RSA30910 / 1014-0309 / 25500511CD / 07.19.153 / E3W0021BTA / T1000 / VKMA31128
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | CAFFARO (Польша) |
| Каталожный номер | 83-25 |
| Наружный диаметр [мм] | 60 |
| Внутренний диаметр | 10 |
| Ширина (мм) | 15 |
| Материал | полимерный материал |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A4B5 / A4B6 / A6C4 / A6C5
SKODA : Superb
VOLKSWAGEN : Passat
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 8325 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Caffaro |
| Ширина | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
