-25%

Ролик натяжитель ремня генератора Audi:A4B6 ,A4B7 ,A6C5 ,A6C6 /Seat:Exeo (12000 CAFFARO)
690 ₴
517,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12000
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжитель ремня генератора CAFFARO 12000
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
06B903133E / 06B903133A / 06B903133
Аналоги производителей (кроссы):
534012730 / T38207 / 25505751 / E2W5751BTA / 1118305700 / 1118201900 / VKMA31019 / 19030027501 / GA357.19 / VKM31006 / 06B903133E
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A4B6 / A4B7 / A6C5 / A6C6
SEAT : Exeo
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
06B903133E / 06B903133A / 06B903133
Аналоги производителей (кроссы):
534012730 / T38207 / 25505751 / E2W5751BTA / 1118305700 / 1118201900 / VKMA31019 / 19030027501 / GA357.19 / VKM31006 / 06B903133E
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | CAFFARO (Польша) |
| Каталожный номер | 120-00 |
| Наружный диаметр [мм] | 76 |
| Внутренний диаметр | 17 |
| Ширина (мм) | 28 |
| Материал | полимерный материал |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A4B6 / A4B7 / A6C5 / A6C6
SEAT : Exeo
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 12000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Caffaro |
| Ширина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517,50 ₴
