-25%

Ролик натяжитель ремня генератора Chevrolet:Captiva ,Epica ,Evanda ,Lacetti (0194 CAFFARO)
554 ₴
415,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0194
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжитель ремня генератора CAFFARO 0194
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
1340534 / 1340542 / 1340544 / 1340541 / 24412292 / 25190645 / 4803350 / 6340532 / 90412430 / 90448220 / 90500229 / 90502129 / 96184932 / 96298799 / 96352818 / 96435137 / 96435138
Аналоги производителей (кроссы):
60-00 / 1001450003 / 25007026 / GTA0090 / 534011820 / 1014-0118 / 160110110 / GTA0560 / 1218200100 / 331316170177 / 1280WW02
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
CHEVROLET : Captiva / Epica / Evanda / Lacetti / Tacuma
DAEWOO : Leganza / Nubira
OPEL : Astra / Calibra / Combo / Corsa / Omega / Vectra / Zafira / Frontera / Tigra
LADA : 110
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
1340534 / 1340542 / 1340544 / 1340541 / 24412292 / 25190645 / 4803350 / 6340532 / 90412430 / 90448220 / 90500229 / 90502129 / 96184932 / 96298799 / 96352818 / 96435137 / 96435138
Аналоги производителей (кроссы):
60-00 / 1001450003 / 25007026 / GTA0090 / 534011820 / 1014-0118 / 160110110 / GTA0560 / 1218200100 / 331316170177 / 1280WW02
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | CAFFARO (Польша) |
| Каталожный номер | 01-94 |
| Наружный диаметр [мм] | 70 |
| Внутренний диаметр | 17 |
| Ширина (мм) | 26 |
| Материал | полимерный материал |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
CHEVROLET : Captiva / Epica / Evanda / Lacetti / Tacuma
DAEWOO : Leganza / Nubira
OPEL : Astra / Calibra / Combo / Corsa / Omega / Vectra / Zafira / Frontera / Tigra
LADA : 110
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 0194 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Caffaro |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Buick, Cadillac, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Europa, Nubira, Omega, 110, Speedster, Skylark, Epica, Lacetti, Evanda, Calibra, Captiva, Leganza, Rezzo, Tigra, Frontera, Zafira, Combo, Astra, Corsa, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,50 ₴
