-25%

Ролик натяжитель ремня генератора Citroën:BerlingoB9 ,C1 ,C2 ,C3 ,C4 ,C4PicassoI ,C4PicassoII (0591 CAFFARO)
586 ₴
439,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0591
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжитель ремня генератора CAFFARO 0591
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
11287795037 / 11287807229 / 7807229 / 7795037 / 1229540 / 1355389 / 1469717 / 1690293 / 4M5Q6A228BB / 4M5Q6A228BA / 6A228BB / 6M5Q6A228DA / AV6Q6A228AB / 16601YV010
Аналоги производителей (кроссы):
1518301300 / RT1012 / APV3221 / APV1076 / GA359.19 / ADM596503 / 20-1756 / VKM33043 / RSD07520 / VKMA33165 / T38331
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
CITROËN : BerlingoB9 / C1 / C2 / C3 / C4 / C4PicassoI / C4PicassoII / C4GrandPicassoI / C4GrandPicassoII / C5 / C-ELYSEE / DS3 / DS4 / DS5
FORD : C-MAX / B-MAX / S-MAX / Fiesta / Focus / Fusion / Mondeo / Connect / Tourneo / Galaxy / Ecosport
MAZDA : 2 / 3 / 5
MINI : Cooper
PEUGEOT : 107 / 206 / 207 / 208 / 2008 / 3008 / 301 / 307 / 308 / 4008 / 5008 / 508 / Partner
SUZUKI : SX4
VOLVO : S40 / S60 / S80 / C30 / V40 / V50 / V60 / V70
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
11287795037 / 11287807229 / 7807229 / 7795037 / 1229540 / 1355389 / 1469717 / 1690293 / 4M5Q6A228BB / 4M5Q6A228BA / 6A228BB / 6M5Q6A228DA / AV6Q6A228AB / 16601YV010
Аналоги производителей (кроссы):
1518301300 / RT1012 / APV3221 / APV1076 / GA359.19 / ADM596503 / 20-1756 / VKM33043 / RSD07520 / VKMA33165 / T38331
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | CAFFARO (Польша) |
| Каталожный номер | 05-91 |
| Наружный диаметр [мм] | 65 |
| Внутренний диаметр | 17 |
| Ширина (мм) | 25.5 |
| Материал | полимерный материал |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
CITROËN : BerlingoB9 / C1 / C2 / C3 / C4 / C4PicassoI / C4PicassoII / C4GrandPicassoI / C4GrandPicassoII / C5 / C-ELYSEE / DS3 / DS4 / DS5
FORD : C-MAX / B-MAX / S-MAX / Fiesta / Focus / Fusion / Mondeo / Connect / Tourneo / Galaxy / Ecosport
MAZDA : 2 / 3 / 5
MINI : Cooper
PEUGEOT : 107 / 206 / 207 / 208 / 2008 / 3008 / 301 / 307 / 308 / 4008 / 5008 / 508 / Partner
SUZUKI : SX4
VOLVO : S40 / S60 / S80 / C30 / V40 / V50 / V60 / V70
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 0591 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Caffaro |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Suzuki, Mini, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 3, 307, 308, 107, C-Max, Transit Connect, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Clubman, C-Elysee, 508, S-Max, V40, S40, S60, V70, 1007, Mondeo, V50, S80, Berlingo, C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,50 ₴
