-25%

Ролик натяжитель ремня генератора Hyundai:Accent /Kia:Carens ,Cerato ,Rio (44800 CAFFARO)
544 ₴
408 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44800
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжитель ремня генератора CAFFARO 44800
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
252812B020 / 252812B010 / 252812B000 / 252812B000 / 252812B010 / 252812B020 / 252812B030 / 252812B030
Аналоги производителей (кроссы):
E20511BTA / 2287-CER / 331316171229 / 1014-5310 / VKMA64119 / VKM64056 / 534041710 / 0-N2202S / PSB-B008 / T39210 / 1280HH06
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
HYUNDAI : Accent
KIA : Carens / Cerato / Rio
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
252812B020 / 252812B010 / 252812B000 / 252812B000 / 252812B010 / 252812B020 / 252812B030 / 252812B030
Аналоги производителей (кроссы):
E20511BTA / 2287-CER / 331316171229 / 1014-5310 / VKMA64119 / VKM64056 / 534041710 / 0-N2202S / PSB-B008 / T39210 / 1280HH06
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | CAFFARO (Польша) |
| Каталожный номер | 448-00 |
| Наружный диаметр [мм] | 76 |
| Внутренний диаметр | 17 |
| Ширина (мм) | 26 |
| Материал | полимерный материал |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
HYUNDAI : Accent
KIA : Carens / Cerato / Rio
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 44800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Caffaro |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Cerato, Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴
