
Сальник полуоси Opel:Astra ,Ascona ,Calibra ,Combo ,Corsa ,Kadett ,Meriva ,Signum ,Vectra (597500 ELRING)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 597500
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сальник полуоси ELRING 597500
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
90342143 / 0374151
Аналоги производителей (кроссы):
1244000100 / Q3030978 / 180318
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
OPEL : Astra / Ascona / Calibra / Combo / Corsa / Kadett / Meriva / Signum / Vectra / Zafira
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
90342143 / 0374151
Аналоги производителей (кроссы):
1244000100 / Q3030978 / 180318
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ELRING (Германия) |
| Каталожный номер | 597.500 |
| Тип сальника вала | SP |
| Ширина (мм) | 9 |
| Внутренний диаметр | 35 |
| Наружный диаметр [мм] | 55 |
| Материал | АСМ (полиакриловый каучук) |
| Тип кручения | переменное кручение |
| Высота [мм] | 9 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
OPEL : Astra / Ascona / Calibra / Combo / Corsa / Kadett / Meriva / Signum / Vectra / Zafira
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 597500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 9 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Astra, Calibra, Zafira, Speedster, Kadett, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
