-25%

Сальник распредвала Ford:C-MAX ,B-MAX ,Fiesta ,Focus ,Fusion ,Courier /Kia:Carnival /Mazda:2 (023520 ELRING)
339 ₴
254,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 023520
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала ELRING 023520
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
96MM6K292A2B / 96MM6K292A2A / 6M5G6K292BA / 3721003066 / 1E1110602A / 1E1110602 / 1471482 / 1077686 / 1004302 / 30711647 / 31216283 / 31330415
Аналоги производителей (кроссы):
81-33871-00 / 15510080B / NC048 / 8426566 / OS749 / OS1331 / OS9383
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAIHATSU : Charade / Cuore / Materia / Sirion / Terios
FORD : C-MAX / B-MAX / Fiesta / Focus / Fusion / Courier
KIA : Carnival
MAZDA : 2 / 3 / 6 / 121 / CX-5
VOLVO : S40 / C30 / V50
CHERY : QQ
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
96MM6K292A2B / 96MM6K292A2A / 6M5G6K292BA / 3721003066 / 1E1110602A / 1E1110602 / 1471482 / 1077686 / 1004302 / 30711647 / 31216283 / 31330415
Аналоги производителей (кроссы):
81-33871-00 / 15510080B / NC048 / 8426566 / OS749 / OS1331 / OS9383
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ELRING (Германия) |
| Каталожный номер | 023.520 |
| Сторона установки | передняя сторона |
| Внутренний диаметр | 38 |
| Наружный диаметр [мм] | 52 |
| Ширина (мм) | 6 |
| Тип сальника вала | ASW |
| Тип кручения | правое кручение |
| Материал | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Защита от пыли | с пылезащитным краем |
| Высота [мм] | 6 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAIHATSU : Charade / Cuore / Materia / Sirion / Terios
FORD : C-MAX / B-MAX / Fiesta / Focus / Fusion / Courier
KIA : Carnival
MAZDA : 2 / 3 / 6 / 121 / CX-5
VOLVO : S40 / C30 / V50
CHERY : QQ
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 023520 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volvo, Mini, Ford, Mercedes-Benz, Mazda, Chery |
| Сумісність з моделлю | Sirion, 3, 6, C-Class, YRV, C-Max, C30, Trevis, Cuore, Puma, Figo, Fiesta, QQ, Focus, Fusion, S-Class, S40, V50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,25 ₴
