-25%

Тормозные колодки задние Ford:Transit ,Connect (222565 NK)
1 312 ₴
984 ₴
- Готово до відправки
- Код: 222565
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки задние NK 222565
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
ME6C1J2M008AA / 6C112M008AE / 1560026 / 1554524 / 1530602 / 1433958 / 1371454 / 1819638 / 1824348 / 1852717 / 6C112M008AB / 6C112M008AC / 6C112M008AD / 6C112M008AF / ME6C1J2M008AB / ME6C1J2M008AC
Аналоги производителей (кроссы):
37560 / 1563700110 / 1252.01 / GDB1725 / 0252448617/W / 22-0681-0 / BSG30-200-006 / 24486.170.1 / 0252448617/PD / 0986495281 / 5000-1930
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
FORD : Transit / Connect
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
ME6C1J2M008AA / 6C112M008AE / 1560026 / 1554524 / 1530602 / 1433958 / 1371454 / 1819638 / 1824348 / 1852717 / 6C112M008AB / 6C112M008AC / 6C112M008AD / 6C112M008AF / ME6C1J2M008AB / ME6C1J2M008AC
Аналоги производителей (кроссы):
37560 / 1563700110 / 1252.01 / GDB1725 / 0252448617/W / 22-0681-0 / BSG30-200-006 / 24486.170.1 / 0252448617/PD / 0986495281 / 5000-1930
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 222565 |
| Сторона установки | Задние |
| Толщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 122.9 |
| Высота [мм] | 53.7 |
| Датчик износа | вкл. датчик износа |
| Количество присоединений | 2 |
| Длина предупреждающего контакта [мм] | 430 |
| Количество датчиков износа [на ось] | 2 |
| Толщина 1 [мм] | 17 |
| Высота 1 [мм] | 53.7 |
| Ширина 1 [мм] | 122.9 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
FORD : Transit / Connect
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 222565 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴
