-25%

Тормозные колодки задние Lexus:GX /Mitsubishi:Pajero /Toyota:FJCruiser ,LandCruiser (13046057442 ATE)
1 989 ₴
1 491,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13046057442
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки задние ATE 13046057442
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
4605A458 / 449260020 / 449260010 / 446660140 / 446660090 / 446660080 / 446660020 / 446660010 / 0446660010 / 0446660020 / 0446660080 / 0446660090 / 0446660140 / 0449260010 / 0449260020 / 0446560140
Аналоги производителей (кроссы):
SP2040 / C22010ABE / ADT342117 / 0252194715/PD / BP2597 / 36875 / 22-0432-0 / KBP-9049 / 219471551 / 0986494380 / 05P749
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
LEXUS : GX
MITSUBISHI : Pajero
TOYOTA : FJCruiser / LandCruiser / LandCruiserPrado / 4Runner
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
4605A458 / 449260020 / 449260010 / 446660140 / 446660090 / 446660080 / 446660020 / 446660010 / 0446660010 / 0446660020 / 0446660080 / 0446660090 / 0446660140 / 0449260010 / 0449260020 / 0446560140
Аналоги производителей (кроссы):
SP2040 / C22010ABE / ADT342117 / 0252194715/PD / BP2597 / 36875 / 22-0432-0 / KBP-9049 / 219471551 / 0986494380 / 05P749
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ATE (Германия) |
| Каталожный номер | 13.0460-5744.2 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 116.2 |
| Высота [мм] | 44 |
| Толщина [мм] | 15.4 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа без датчика износа |
| Проверочное значение | E1 90R-11115/1002 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
LEXUS : GX
MITSUBISHI : Pajero
TOYOTA : FJCruiser / LandCruiser / LandCruiserPrado / 4Runner
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13046057442 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 116.2 мм |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Pajero, FJ Cruiser, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 491,75 ₴
