
Тормозные колодки задние Mazda:323 ,6 ,626 ,Premacy (223240 NK)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 223240
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки задние NK 223240
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
GJYB2648Z / GJYB2643Z / GJYA2648Z / GJYA2643Z / GGYM2643Z / GGYB2648Z / GGYB2643Z / GEYT2643Z / GEYC2648ZA / GEYC2643ZA / GEYC2643Z / GEYC2648ZB / GGYM2648Z / GGYM2648ZA / GJYA2643ZA / GJYB2648ZA
Аналоги производителей (кроссы):
420015 / D222E / D42350A / 0252404514 / KBP-4506 / RD.24045STD / 3863700610 / BP3090 / SP2028 / ADM54248 / 0986424266
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
MAZDA : 323 / 6 / 626 / Premacy
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
GJYB2648Z / GJYB2643Z / GJYA2648Z / GJYA2643Z / GGYM2643Z / GGYB2648Z / GGYB2643Z / GEYT2643Z / GEYC2648ZA / GEYC2643ZA / GEYC2643Z / GEYC2648ZB / GGYM2648Z / GGYM2648ZA / GJYA2643ZA / GJYB2648ZA
Аналоги производителей (кроссы):
420015 / D222E / D42350A / 0252404514 / KBP-4506 / RD.24045STD / 3863700610 / BP3090 / SP2028 / ADM54248 / 0986424266
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 223240 |
| Сторона установки | Задние |
| Толщина [мм] | 13.7 |
| Ширина (мм) | 107.8 |
| Высота [мм] | 39.4 |
| Датчик износа | без датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| WVA номер | WVA 20645 |
| Толщина 1 [мм] | 13.1 |
| Высота 1 [мм] | 39.4 |
| Ширина 1 [мм] | 108 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
MAZDA : 323 / 6 / 626 / Premacy
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 223240 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 39.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 108 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
