-25%

Тормозные колодки передние Audi:A3 ,TT /Seat:Leon /Volkswagen:Golf ,Scirocco (13046072272 ATE)
4 468 ₴
3 351 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13046072272
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки передние ATE 13046072272
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
8P0698151 / 8J0698151F / 8J0698151A
Аналоги производителей (кроссы):
37414 / 37008 / 0986494550 / 1163607810 / 420046 / 2380101 / 0252380120/W / BDS833P / C1W076ABE / 224787 / 23913.200.2
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A3 / TT
SEAT : Leon
VOLKSWAGEN : Golf / Scirocco
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
8P0698151 / 8J0698151F / 8J0698151A
Аналоги производителей (кроссы):
37414 / 37008 / 0986494550 / 1163607810 / 420046 / 2380101 / 0252380120/W / BDS833P / C1W076ABE / 224787 / 23913.200.2
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ATE (Германия) |
| Каталожный номер | 13046072272 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Высота 1 [мм] | 72.9 |
| Ширина 2 [мм] | 156.3 |
| Высота 2 [мм] | 72.9 |
| Толщина [мм] | 20.3 |
| Датчик износа | вкл. датчик износа |
| Количество датчиков износа [на ось] | 1 |
| Длина предупреждающего контакта [мм] | 175 |
| Тормозная система | ATE |
| Проверочное значение | E1 90R-011060/934 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A3 / TT
SEAT : Leon
VOLKSWAGEN : Golf / Scirocco
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13046072272 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Leon, Scirocco, TT, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 351 ₴
